Reklama

TBULL (TBL): Zawarcie przez Supernova Studio S.A. (spółka zależna Emitenta) umowy ramowej z inwestorem na współfinansowanie 10 gier symulatorowych na PC i konsole - raport 22

Raport bieżący nr 22/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd T-Bull S.A. informuje, że w dniu 11 maja 2021 roku Supernova Studio S.A. (spółka zależna Emitenta, dalej Supernova) zawarła z inwestorem umowę ramową dotyczącą współfinansowania 10 gier na PC i konsole.

Na podstawie umowy ramowej inwestor zobowiązał się do współfinansowania 10 projektów gier na PC i konsole, które zostaną zrealizowane przez Supernova, w zamian za procentowy udział w dochodach z komercjalizacji gier (revenue share). Wkład producencki wnoszony przez inwestora jest bezzwrotny.

Reklama

Spółka rozpocznie realizację pierwszych projektów jeszcze w 2021 roku. Do każdego z powyższych przedsięwzięć strony zawrą dodatkowo umowy wykonawcze zawierające opisy, budżety i harmonogramy realizacji pre-produkcji, produkcji oraz wydania gier.

Według najlepszej wiedzy Emitenta, warunki umowy są rynkowe.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-05-11Damian FijałkowskiPrezes ZarząduFijałkowski
2021-05-11Grzegorz ZwolińskiCzłonek ZarząduZwoliński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »