Reklama

BVT (BVT): Zawarcie ramowej umowy obsługi wierzytelności - raport 28

Raport bieżący nr 28/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki BVT S.A. z siedzibą w Tarnowie (dalej: Spółka) informuje, że w dniu dzisiejszym Spółka podpisała umowę (dalej: Umowa) dotyczącą windykacji wierzytelności na zlecenie podmiotu trzeciego (dalej: Kontrahent).

Umowa dotyczy dochodzenia przez Spółkę wymagalnych wierzytelności pieniężnych Kontrahenta pochodzących z sektora pożyczkowego. Za świadczone na podstawie tej Umowy usługi Spółce będzie przysługiwało wynagrodzenie prowizyjne liczone od wartości należności odzyskanych przez Spółkę.

Reklama

Umowa ma charakter umowy ramowej, w ramach której Kontrahent będzie przekazywał Spółce wierzytelności do windykacji na podstawie odrębnych zleceń. Umowa nie zawiera informacji o ilości oraz wartości wierzytelności, które będą przekazywane Spółce do obsługi. Na dzień jej podpisania, Spółka nie jest jeszcze w posiadaniu żadnego pakietu wierzytelności, które będą przekazywane do obsługi na mocy tej Umowy.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-09-03Robert GądekPrezes ZarząduRobert Gądek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »