Reklama

PRYMUS (PRS): Zawarcie ramowej umowy w zakresie wykonania usług

Raport bieżący nr 13/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Prymus S.A. z siedzibą w Tychach ("Spółka”) informuje, iż w dniu 19 listopada 2018 r. podpisał z Gamrat WPC Sp. z o.o. ("Kontrahent”) umowę, której przedmiotem jest wykonanie (na podstawie pisemnego zamówienia Spółki, zaakceptowanego przez Kontrahenta) elementów deski tarasowej wraz z akcesoriami zgodnie z przekazanymi przez Spółkę wytycznymi. Warunkiem przystąpienia Kontrahenta do wykonania usługi jest złożenie przez Spółkę zamówienia oraz jego akceptacja przez Kontrahenta.

Reklama

Umowa została zawarta na czas określony, tj. od dnia 01.01.2019 r. do dnia 31.12.2019 r. Umowa może zostać rozwiązana za zgodną wolą stron umowy, w każdym czasie. Szacunkowa wartość umowa netto wynosi ok. 6 mln zł.

Strony ustaliły minimalne jednorazowe zamówienie na poziomie 6.000 m.b. z jednego koloru. Spółka określiła zapotrzebowanie na wyroby wykonywane przez Kontrahenta w ilości ok. 1.000.000 kg przez okres obowiązywania niniejszej umowy. Dodatkowo, Spółka zobowiązała się dostarczyć podstawowe surowce dedykowane do wykonania usługi, za które Kontrahent zobowiązany jest zapłacić wg cen ustalonych w umowie.

W przypadku niewykonania w terminie lub wadliwego wykonania produktów, w umowie zawarto zobowiązanie Kontrahenta do zrealizowania zamówień w terminach zależnych od wagi niezrealizowania bądź wadliwego wykonania produktów.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-11-19Ewa KoboskoPrezes ZarząduEwa Kobosko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »