Reklama

HYDROTOR (HDR): Zawarcie umów kredytowych - raport 4

Raport bieżący nr 4/2019

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd PHS "Hydrotor" S.A. w Tucholi informuje o zawarciu w miesiącu marcu 2 umów kredytowych

O podpisaniu umów kredytowych

1. W Santander Banku – umowa o walutowy kredyt inwestycyjny zawarta w dniu 04 marca 2019 r. na wydatki inwestycyjne w okresie do 29 lutego 2020 r. kwocie 1.000 tys. EUR. Kredyt oprocentowany jest wg stawki EURIBOR powiększony o marżę Banku w wysokości 0,80 p.p. Od udzielonego kredytu Bank pobrał prowizję w wysokości 0,05 %. Jednocześnie Bank pobierać będzie prowizję za zarządzanie w wysokości 0,065% od wykorzystanej kwoty kredytu. Spłata kredytu następować będzie w okresie 2 lat po okresie jego wykorzystywania tj. od marca 2020 r do końca lutego 2022 r.

Reklama

2. W Banku Millenium – umowa o kredyt obrotowy zawarta w dniu 20 marca 2019 r. w wysokości 1.000 tys. EUR na bieżącą działalność. Kredyt oprocentowany jest wg stawki EURIBOR 0,80 p.p. Kredyt przyznany jest na okres 24 miesięcy. Spłata kredytu następować będzie w 24 ratach miesięcznych począwszy od miesiaca kwietnia 2019 r.

Łączna kwota zadłużenia z tytułu zawartych umów może przekraczać 10% kapitałów emitenta.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-03-21Mariusz Lewicki Prezes
2019-03-21 Wiesław WruckCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »