MIRACULUM (MIR): Zawarcie umowy agencyjnej - raport 83

Raport bieżący nr 83/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Miraculum S.A. z siedzibą w Warszawie (Spółka) informuje, że w dniu 17 października 2019 roku Spółka otrzymała obustronnie podpisaną umowę agencyjną ("Umowa”) od swojego partnera działającego na Bliskim Wschodzie – Pani Rany Ibrahim Sanad Sanad ("Agent”). Na mocy przedmiotowej Umowy Agent zobowiązał się do realizacji działań mających na celu pozyskiwanie klientów dla Spółki na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Umowa została zawarta na zasadzie wyłączności w odniesieniu do marki JOKO. Umowa została zawarta na czas nieokreślony i zawiera zastrzeżenie o możliwości jej konwersji na umowę dystrybucyjną.

Reklama

Powyższa umowa nie spełnia kryteriów umowy znaczącej, ale w ocenie Zarządu Spółki, sukcesywne działania mające na celu wchodzenie na rynki Bliskiego Wschodu z kolejnymi markami Spółki mogą mieć pozytywny wpływ na jej przyszłe wyniki finansowe.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-10-17Tomasz SarapataCzłonek Zarządu
2019-10-17Sławomir ZiemskiCzłonek Zarządu

Emitent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »