DUALITY (DUA): Zawarcie umowy dotyczącej partnerstwa strategicznego na rynku chińskim - raport 9

Raport bieżący nr 9/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki Duality S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje, iż w dniu 29 października 2020 roku powziął informację o zawarciu umowy z chińskim wydawcą gier - HeartBeat Interactive Entertainment Ltd. (dalej jako: Wydawca), której przedmiotem jest partnerstwo strategiczne w zakresie wydawania gier na rynku chińskim.

Na podstawie zawartej umowy Spółka zobowiązana jest do pozyskiwania gier z rynku polskiego w celu ich wydania na rynku chińskim za pośrednictwem Wydawcy, w tym przeprowadzenia negocjacji i wsparcia merytorycznego. W ramach współpracy Spółce przysługuje określony w umowie procent ze sprzedaży gier na rynku chińskim, rozliczany z przychodu Wydawcy.

Reklama

Umowa ma charakter długofalowy i zawarta jest na okres 5 lat z możliwością jej przedłużenia o kolejne 5 lat. Zgodnie z umową Emitent jest wyłącznym partnerem Wydawcy na rynku polskim, który zobowiązany jest do niekontaktowania się z firmami w Polsce z pominięciem Spółki.

Spółka zdecydowała się na taką współpracę z uwagi na bardzo dobre wyniki sprzedażowe gier BarnFinders i Accident na rynku chińskim, które są wydawane na tamtejszym rynku przez Wydawcę.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-10-29Tomasz StrzałkowskiPrezes Zarządu

Emitent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »