Reklama

ENELMED (ENE): Zawarcie umowy faktoringowej z Bankiem Millennium S.A. - raport 26

Raport bieżący nr 26/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Centrum Medyczne ENEL-MED Spółki Akcyjnej (dalej: Spółka) informuje, że w dniu 14.12.2018 r. pomiędzy Spółką jako klientem a Bankiem Millennium S.A. (dalej: Bank) jako faktorem została zawarta umowa faktoringowa.

Przedmiotem Umowy jest świadczenie przez Faktora na rzecz Spółki usług faktoringowych. Na mocy Umowy Faktor zobowiązał się do udostępnienia finansowania do łącznej kwoty dostępnego limitu w wysokości 15.000.000,00 PLN bez przejęcia ryzyka niewypłacalności kontrahentów Spółki. Udzielony Spółce limit wygaśnie w dniu 13.12.2019 r. Limit ma charakter odnawialny.

Reklama

Z tytułu świadczenia usług faktoringowych Faktorowi przysługuje wynagrodzenie w postaci prowizji, odsetek od udzielonego finansowania oraz innych opłat, których wysokość nie odbiega od warunków rynkowych.

Zabezpieczeniem Umowy jest weksel in blanco wystawiony przez Spółkę z deklaracją wekslową upoważniającą Bank do uzupełnienia tego weksla sumą wekslową do kwoty 24.000.000,00 PLN.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony z możliwością jej wypowiedzenia z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia.

Postanowienia Umowy nie odbiegają od warunków rynkowych.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-12-14Jacek Jakub RozwadowskiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »