Reklama

VISTAL (VTL): Zawarcie umowy na wykonanie robót budowlanych obejmujących przebudowę Mostu Stągiewnego w Gdańsku - raport 1

Raport bieżący nr 1/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Vistal Gdynia S.A. ("Spółka”) informuje, że Spółka zawarła umowę z "Granaria Development Gdańsk” Sp. z o.o. ("Zamawiający”) na wykonanie robót budowlanych obejmujących przebudowę Mostu Stągiewnego w Gdańsku na most zwodzony.

Wartość umowy wynosi 6 628 311,33 PLN netto. Warunki umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych w przypadku zawierania tego typu umów. Umowa przewiduje m.in. karę umowną za zwłokę w zakresie wykonania przedmiotu umowy w wysokości 0,1% wartości wynagrodzenia netto za każdy dzień zwłoki, karę umowną w przypadku odstąpienia od Umowy przez Zamawiającego z przyczyn leżących po stronie Spółki – w wysokości 10% wynagrodzenia netto. Łączna wysokość kar umownych została ograniczona do 20% wartości umowy netto, Strony uprawnione są do dochodzenia odszkodowania uzupełniającego, przewyższającego wysokość zastrzeżonych kar umownych. Kryterium uznania umowy za znaczącą stanowi wartość przedmiotu umowy.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-01-20Ryszard MatykaPrezes ZarząduRyszard Matyka

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »