Reklama

CHERRY (CHP): Zawarcie umowy o partnerstwie z chińskim wydawcą gier mobilnych YODO1 Ltd z siedzibą w Pekinie - raport 10

Raport bieżący nr 10/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Cherrypick Games S.A. ("Spółka”) informuje, iż w dniu 11 sierpnia 2020 r. otrzymał podpisaną w dniu 10 sierpnia 2020 roku umowę o partnerstwie pomiędzy Spółką a YODO1 Ltd siedzibą w Pekinie ("YODO1") ("Umowa”).

Na mocy zawartej Umowy, YODO1 zobowiązała się do udostepnienia Spółce narzędzi, które zostaną zaimplementowane w grach wydanych przez Spółkę m.in. w grze "My SPA Resort”, które umożliwią Spółce dystrybucję gier Spółki na rynku chińkim za pośrednictwem platformy AppStore,Google Play Store oraz innych platform poprzez dostosowanie ich do przepisów obowiązujących na terytorium Chin, udzielenia Spółce globalnej, nieprzenoszalnej i niewyłącznej licencji na przedmiotowe narzędzia oraz świadczenia na rzecz Spółki usług polegających na zarządzaniu monetyzacją w grach wydanych przez Spółkę, które będą dystrybuowane na platformie AppStore, Google Play Store oraz innych platform na rynku chińskim.

Reklama

Natomiast Spółka zobowiązała się do niepodejmowania działań mogących skutkować ujawnieniem narzędzi stosowanych przez YODO1 oraz uiszczania wynagrodzenia za świadczone przez YODO1 usługi. Strony ustaliły, iż przychody będą rozliczane za pośrednictwem podmiotów stowarzyszonych z YODO1. YODO1 będzie zobowiązana do rozliczenia przychodów na zasadzie Revenue Share. Umowa została zawarta na dwa lata, z możliwością automatycznego przedłużenia o kolejne okresy obejmujące jeden rok. YODO1 jest globalną firmą zajmującą się wydawnictwem gier mobilnych w Chinach i na swiecie. Yodoa1 wspiera developerów gier poprzez autorskie systemy do monetyzacji gier mobilnych.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-08-11Marcin KwaśnicaPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »