Reklama

COLUMBUS (CLC): Zawarcie umowy o pełnienie funkcji oferującego akcje Emitenta - raport 29

Raport bieżący nr 29/2016

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Columbus Energy Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie (dalej: Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu 24 listopada 2016 roku do siedziby Spółki wpłynęła obustronnie podpisana z HFT Brokers Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie, umowa o pełnienie funkcji oferującego akcje Spółki. Przedmiotowa umowa została podpisana w związku z planowanym przeprowadzeniem przez Emitenta - na podstawie statutowego upoważnienia Zarządu Spółki do podwyższenia kapitału zakładowego w ramach granic określonych przez kapitał zakładowy - nowej emisji akcji na okaziciela serii H w drodze oferty prywatnej.

Reklama

Umowa została zawarta na czas określony, z mocą obowiązującą do dnia zakończenia oferty prywatnej, nie dłużej niż do dnia 31 styczna 2017 roku.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
Dawid Zieliński Prezes Zarządu
Łukasz Górski Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »