Reklama

BVT (BVT): Zawarcie umowy obsługi wierzytelności.

Raport bieżący nr 13/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki BVT S.A. z siedzibą w Tarnowie ("Spółka”) informuje, że w dniu 06 czerwca 2019 r. zawarł umowę ("Umowa”) dotyczącą windykacji wierzytelności na zlecenie kontrahenta ("Kontrahent”).

Reklama

Umowa dotyczy dochodzenia przez Spółkę wymagalnych wierzytelności Kontrahenta pochodzących z sektora ubezpieczeniowego. Na podstawie tej Umowy Spółka świadczyć będzie na rzecz Kontrahenta usługi dotyczące egzekwowania wierzytelności o łącznej wartości nominalnej 18 mln zł. Umowa została zawarta na okres 4 miesięcy, z opcją jej dalszego przedłużenia na warunkach określonych w umowie.

Za świadczone na podstawie tej Umowy usługi Spółce będzie przysługiwało wynagrodzenie prowizyjne od należności odzyskanych przez Spółkę.

Spółka wskazuje, że jest to kolejna umowa w tym kwartale dotycząca windykacji wierzytelności na zlecenie i na rzecz podmiotów zewnętrznych.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-06-06Robert GądekPrezes ZarząduRobert Gądek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »