Reklama

REDAN (RDN): Zawarcie umowy określającej warunki finansowania z instytucjami finansowymi – Korekta - raport 34

Raport bieżący nr 34/2013

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Redan S.A. informuje, że w raporcie nr 34/2013 z dnia 31 lipca 2013 r. Spółka błędnie poinformowała o warunkach konwersji obligacji Zamiennych serii E 1 na akcje:

- Spółka Podała:

"Seria E1, stanowiąca 15% emisji Obligacji Zamiennych, będzie uprawniać obligatariuszy do bezwarunkowej zamiany na akcje Redan S.A. w całym okresie od daty emisji do daty wykupu.”

Prawidłowa informacja powinna brzmieć:

Reklama

"Seria E1, stanowiąca 15% emisji Obligacji Zamiennych, będzie uprawniać obligatariuszy do bezwarunkowej zamiany na akcje Redan S.A., obligatariusz ma prawo złożyć Oświadczenie o Zamianie Obligacji na Akcje nie wcześniej niż po upływie 2 miesięcy od Daty Emisji, ostatnim dniem, w którym obligatariusz może złożyć i doręczyć Oświadczenie o Zamianie Obligacji na Akcje jest 3 grudnia 2018 r.”


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2013-08-20Bogusz KruszyńskiWiceprezes ZarząduBogusz Kruszyński

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »