Reklama

EKIOSK (EKS): Zawarcie umowy poręczenia z ING bank Śląski S.A. - raport 7

Raport bieżący nr 7/2016

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki e-Kiosk S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 5.07.2016r. zawarł ze spółką ING Bank Śląski S.A. ("ING Bank Śląski") umowę poręczenia ("Umowa Poręczenia"), na mocy której Spółka zobowiązała się do zaspokojenia wszelkich zobowiązań Gremi Media sp. z o.o. oraz Gremi Business Communication sp. z o.o. wynikających z Umowy Wieloproduktowej zawartej przez te spółki z ING Bank Śląski w dniu 5.07.2016r. do kwoty 200.000 EUR oraz, że co do obowiązku zapłaty w zakresie zobowiązań Spółki na podstawie Umowy Poręczenia Spółka poddała się egzekucji w trybie art. 777 par. 1 pkt 5 kodeksu postępowania cywilnego do kwoty 200.000 EUR.

Reklama

Podstawa prawna : Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) NR 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014r. w sprawie nadużyć na rynku [...]

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-07-05Dariusz BąkPrezes Zarządu
2016-07-05Aneta ZawiślakWiceprezes Zarządu
2016-07-05Marcin KowalczykWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »