Reklama

DUON (DUO): Zawarcie umowy pożyczki. - raport 37

Raport bieżący nr 37/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd CP Energia S.A. informuje, iż w dniu 6 czerwca 2011 roku została podpisana przez spółkę CP Energia S.A. umowa pożyczki ze spółką Galiver Limited z siedzibą w Nikozji na Cyprze, będącą akcjonariuszem Spółki.

Dane dotyczące umowy:

1.Data zawarcia umowy: 6 czerwca 2011r.

2.Wartość umowy netto: 8.600.231 zł.

3.Przedmiot umowy: Spółka Galiver Limited z siedzibą w Nikozji na Cyprze, będąca akcjonariuszem Spółki, udzieliła pożyczki spółce CP Energia S.A.

Reklama

4.Termin realizacji umowy: CP Energia zobowiązała się spłacić kwotę główną pożyczki w dniu objęcia przez Galiver Limited akcji serii K jednak nie później niż do dnia 31.12.2011.

5.Warunki płatności: Kwota główną pożyczki zostanie spłacona w dniu objęcia przez Galiver Limited akcji serii K poprzez potrącenie należności pożyczkobiorcy z tytułu objęcia przez niego akcji serii K, jednak nie później niż do dnia 31.12.2011. W wyniku dokonanego objęcia strony umorzą sobie nawzajem wierzytelności. Pożyczka została oprocentowana w wysokości 9% w skali roku. Kwota odsetek zostanie zapłacona za okres od uruchomienia pożyczki do dnia poprzedzającego dzień jej zwrotu. Kwota odsetek należnych będzie wskazana na fakturze wystawionej na dzień zwrotu pożyczki.

6.Zabezpieczenia: Zabezpieczeniem spłaty pożyczki i innych należności wynikających z umowy jest wystawiony przez spółkę CP Energia weksel własny in blanco wraz z deklaracją wekslową.

Kryterium uznania umowy za znaczącą jest wartość przedmiotu umowy, która przekracza 10% wartości kapitałów własnych Emitenta.
Mariusz Caliński - Prezes Zarządu
Michał Swół - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »