Reklama

KOMPAP (KMP): Zawarcie umowy pożyczki - raport 67

Raport bieżący nr 67/2013

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd PPH KOMPAP SA informuje, że w dniu 13 grudnia 2013r. emitent zawarł z OZGraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A. z siedzibą w Olsztynie (spółką zależną) umowę pożyczki kwoty 7.400.000 zł. Zwrot pożyczki ma nastąpić w ciągu trzech lat od daty zawarcia umowy. Strony ustaliły wysokość oprocentowania na 6% w skali roku. Zabezpieczeniem zwrotu pożyczki jest weksel własny in blanco. Pozostałe szczegółowe warunki w/w umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych w tego typu umowach.

Reklama

Kryterium uznania powyższej umowy za umowę znaczącą jest fakt, iż wartość umowy przekracza 10 % wartości kapitałów własnych emitenta.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2013-12-13WALDEMAR LIPKAPREZES ZARZĄDU

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »