Reklama

MALKOWSKI (MMA): Zawarcie umowy pożyczki - raport 15

Raport bieżący nr 15/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd "Małkowski-Martech” S.A. (Spółka, Emitent) informuje, że w dniu 27 grudnia 2021 roku otrzymał z ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.(Pożyczkodawca) pożyczkę w wysokości 2,3 mln zł. Umowa pożyczki została zawarta na czas nieoznaczony.

Spółka będzie zobowiązana do spłaty całości zadłużenia wraz z należnymi odsetkami wynikającymi z umowy w terminie sześciu tygodni po wypowiedzeniu umowy pożyczki przez Pożyczkodawcę.

Reklama

Warunki umowy, w tym dotyczące oprocentowania, możliwości odstąpienia od niej lub jej rozwiązania nie odbiegają od typowych warunków stosowanych w tego rodzaju umowach.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-12-28Marcin MałkowskiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »