Reklama

APATOR (APT): Zawarcie umowy przez spółkę APATOR SA z podmiotem stowarzyszonym. - raport 9

Raport bieżący nr 9/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd APATOR SA informuje, że spółka APATOR SA zawarła ze spółką stowarzyszoną APATOR ELEKTRO SA z siedzibą w Moskwie, umowę na dostawę niskonapięciowej aparatury łącznikowej. Wartość umowy wynosi 3 mln EUR. Realizacja dostaw przez APATOR SA nastąpi w okresie do 31 grudnia 2010 r. Umowa została zawarta w trybie korespondencyjnym w dniu 11 stycznia 2010 r. i wpłynęła do APATOR SA w dniu 3 lutego 2010 r. Wartość umowy w złotych polskich według kursu z dnia zawarcia umowy wynosi 12.179 tys. zł. Umowa nie przekracza 10% wartości kapitałów własnych APATOR SA, które na 31 grudnia 2009 r. wynoszą 125.196 tys. zł.
Janusz Niedźwiecki - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »