Reklama

(UNISERV – PIECBUD): Zawarcie umowy sprzedaży - zakup urządzeń - raport 15

Raport bieżący nr 15/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Uniserv-Piecbud S.A. informuje, iż w dniu 22 grudnia 2017 roku zawarł umowę sprzedaży z Uniserv Budownictwo S.A., której przedmiotem jest zakup przez Uniserv-Piecbud S.A. urządzeń o wartości 6.625.000,00 zł netto, 8.148.750,00 zł brutto.

Rozliczenie ceny nastąpi w następujący sposób:

a.kwota 1.530.000,00 zł zostanie zapłacona w terminie do 20 stycznia 2018 r.

b.kwota 6.618.750,00 zł zostanie zapłacona w terminie do dnia 31 grudnia 2018 roku, przy czym Kupujący uprawniony jest do wcześniejsze zapłaty reszty ceny sprzedaży według własnego uznania.

Reklama

Urządzenia te wykorzystywane są do podstawowej działalności Uniserv-Piecbud S.A. tj. do wznoszenia powłok betonowych na obiektach wysokich.

Ponadto na urządzeniach tych ustanowiony jest zastaw rejestrowy celem zabezpieczenia wierzytelności Obligatariuszy wobec spółki Unierv-Piecbud S.A.

Uniserv Budownictwo S.A. jest Spółką zależną od Unsierv-Piecbud S.A. Uniserv-Piecbud posiada 80% udział w kapitale podstawowym Uniserv Budownictwo S.A.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-12-22Dionizy BoryczkoPrezes Zarządu
2017-12-22Aneta Pass-FlorczykCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »