Reklama

NGGAMES (NGG): Zawarcie umowy wydawniczej dot. gry Connection Haunted 2 na konsolę Nintendo Switch i PC.

Raport bieżący nr 64/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd No Gravity Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent”) informuje, że w dniu 25 września 2020 roku została zawarta umowa wydawnicza dot. gry Connection Haunted 2 ("Gra”) na platformę Switch i PC, pomiędzy Emitentem a No Gravity Development sp. z o.o.

Reklama

Connection Haunted 2 to kolejna część wspaniałego horroru od jednego z najbardziej utalentowanych i pracowitych, polskich deweloperów - Mr Ciastku. W drugiej część powracamy do uniwersum nawiedzonej gry która... nie do końca jest grą. Po tajemiczym zakończeniu pierwszej części - mamy szanse dowiedzieć się więcej o tym, czym tak naprawdę są serwery, czym są ludzie-cienie oraz kto lub co - próbuje przebić się, to naszej rzeczywistości. Druga część jest większa, lepsza, posiada zdarzenia losowe oraz niepowtarzalny klimat - co jest już znakiem firmowem autora.

Zarząd Emitenta informuję, że Emitent jest wydawcą gry, a licencjobiorcą i podmiotem portującym jest spółka zależna Emitenta, tj. No Gravity Development sp. z o.o. Ponadto Emitent informuje, że dysponuje sublicencją do Gry, którą pozyskał na podstawie umowy od No Gravity Dvelopment Sp. z o.o.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-09-25Aleksander SierżęgaPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »