Reklama

ULTGAMES (ULG): Zawarcie umowy wydawniczej z Drageus Games S.A. - gra Mech Rage - raport 25

Raport bieżący nr 25/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Ultimate Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”, "Emitent”) informuje iż w dniu 14.08.2018 r. została zawarta umowa wydawnicza pomiędzy Spółką a Drageus Games S. A. z siedzibą w Warszawie. Na mocy powyższej umowy Emitent będzie odpowiedzialny za marketing i wydanie gry Mech Rage ("Gra”) w wersji PC na platformie Steam.

Premiera Gry planowana jest na Q4 2018 r. Dokładny termin premiery pełnej wersji Gry na platformie Steam zostanie podany osobnym raportem.

Reklama

W zamian za działania opisane w umowie Emitentowi przysługuje określony % zysków ze sprzedaży Gry. Strony zakładają sukcesywne zwiększanie współpracy i zawieranie umów na kolejne gry.

Zakontraktowanie kolejnej Gry do wydania przez Emitenta to ważny element przyjętego modelu działania Spółki polegającego na produkcji i wydawaniu wielu niskobudżetowych tytułów w ciągu roku na różne platformy tj. PC, mobile, konsole.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-08-14Mateusz ZawadzkiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »