Reklama

HARPER (HRP): Zawarcie umowy z ANDRITZ PERFOJET SAS z siedzibą w Montbonnot (Francja) na zakup linii do produkcji włókniny „Non-woven”.

Raport bieżący nr 19/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Harper Hygienics S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: "Emitent”, "Spółka”) informuje o otrzymaniu zgody Rady Nadzorczej w dniu 21 sierpnia 2020 r. na podpisanie umowy z ANDRITZ PERFOJET SAS z siedzibą w Montbonnot (Francja) na zakup linii do produkcji włókniny "Non-woven” oraz na dostawę sprzętu i świadczenie usług związanych z jej uruchomieniem za łączną cenę 2.868.000 EUR.

Reklama

Dostarczenie linii produkcyjnej i rozpoczęcie produkcji planowane jest w czwartym kwartale 2021 r.

Szczegółowe warunki przedmiotowej umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Zakupywana technologia pozwoli Spółce na produkcję wysokojakościowej włókniny, w tym białej włókniny a także włókniny bawełnianej. Uruchomienie linii do produkcji włókniny w ocenie Zarządu przyczyni się do zwiększenia dochodowości sprzedawanych produktów przez Spółkę.

Powodem podania informacji do wiadomości publicznej, jest fakt, iż w ocenie Zarządu zakup linii produkcyjnej będzie miała istotny wpływ na przychody finansowe Emitenta.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-08-24DMITRIJ KOSTOJANSKIJPREZES ZARZĄDU
2020-08-24ANDRZEJ KOWALSKICZŁONEK ZARZĄDU

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »