Reklama

MTENERGIA (MTE): Zawarcie umowy z Bit Evil S.A. w zakresie udzielenia licencji na silnik SNIPAY dla marki ERACOIN PAY - raport 11

Raport bieżący nr 11/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd CWA S.A. z siedzibą w Poznaniu ("Emitent”) informuje, iż w dniu dzisiejszym zawarł z Bit Evil S.A. z siedzibą w Warszawie umowę udzielenia licencji na silnik SNIPAY ("Umowa”).

Przedmiotem Umowy jest udzielenie przez Emitenta (licencjodawcę) licencji na korzystanie z wytworzonego przez Emitenta silnika SNIPAY, na rzecz Bit Evil S.A. (licencjobiorcy). Bit Evil S.A. będzie wykorzystywał silnik SINPAY pod marką własną ERACOIN PAY . Umowa określa sposób korzystania z silnika SNIPAY, zakres odpowiedzialności oraz wszelkie pozostałe aspekty dotyczące wykonywania Umowy. Umowa została zawarta na czas określony - jednego roku licząc od dnia jej zawarcia.

Reklama

Z tytułu udzielenia licencji, na polach eksploatacji wskazanych przez strony szczegółowo w Umowie, Emitentowi przysługuje wynagrodzenie kalkulowane jako procent od wartości zysku wygenerowanego przez Bit Evil S.A. z tytułu sprzedaży usług, z wykorzystaniem silnika SNIPAY należącego do Emitenta. Wynagrodzenie będzie kalkulowane każdorazowo na podstawie miesięcznych rozliczeń.

Zawracie ww. Umowy, z uwagi na sposób kalkulacji wynagrodzenia, może mieć wpływ na wyniki finansowe Emitenta.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-04-25Dawid BorowiakPrezes ZarząduDawid Borowiak

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »