Reklama

ATM (ATM): Zawarcie umowy znaczącej - raport 25

Raport bieżący nr 25/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd ATM S.A. informuje, że Spółka w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego na wybór wykonawcy pierwszego budynku serwerowego kompleksu CI ATM zawarła w dniu dzisiejszym z KLK S.A. umowę na budowę serwerowni F3. Obiekt ten jest realizowany w Warszawie w ramach projektu inwestycyjnego CI ATM, który zakłada m.in. rozbudowę Centrum Telekomunikacyjnego ATMAN-Grochowska.

Umowa przewiduje kary umowne dla wykonawcy (KLK S.A.) w wysokości do 10% całkowitej wartości brutto umowy w przypadku odstąpienia od umowy przez zamawiającego (ATM S.A.) z winy wykonawcy. Ponadto strony zastrzegły sobie w umowie prawo dochodzenia odszkodowania przewyższającego kary umowne na zasadach ogólnych.

Reklama

Wartość umowy wynosi 35 247 055,88 zł netto + należny podatek VAT. Umowa została uznana za znaczącą, gdyż jej wartość przekracza 10% kapitałów własnych Emitenta. Umowa nie zawiera zapisów odbiegających od postanowień powszechnie stosowanych w tego typu umowach.
Roman Szwed - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »