Reklama

KINOPOL (KPL): Zawarcie umowy znaczącej. - raport 43

Raport bieżący nr 43/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Kino Polska TV S.A. ("Licencjobiorca") informuje o podpisaniu w dniu dzisiejszym, tj. 2 listopada 2011 r. umowy licencyjnej ("Umowa") pomiędzy Kino Polska TV S.A. a Cinephil France S.A.S.("Licencjodawca")

Przedmiotem niniejszej Umowy jest udzielenie przez Licencjodawcę na rzecz Licencjobiorcy wyłącznych praw do filmów, które dostarczane będą do Licencjobiorcy, a także udzielenie Kino Polska TV S.A. prawa do zawierania umów dystrybucyjnych z podmiotami trzecimi, których przedmiotem będą dostarczone przez Licencjodawcę filmy.

Reklama

Licencje zostały udzielone na czas określony, ustalony indywidualnie dla poszczególnych filmów.

Wyłączność praw udzielonych Licencjobiorcy przez Licencjodawcę odnosi się zarówno do wszystkich już istniejących programów telewizyjnych z rodziny FilmBox produkowanych przez Kino Polska TV S.A. oraz Grupę SPI, jak i tych, które powstaną w przyszłości.

W przypadku zakupu przez Licencjobiorcę od Licencjodawcy kolejnych licencji, szczegóły transakcji zostaną określone w formie aneksów do niniejszej Umowy.

Warunki Umowy nie odbiegają od standardów rynkowych. W Umowie nie zostały zawarte postanowienia dotyczące kar umownych, jak również nie została ona zawarta z zastrzeżeniem warunku.

Kryterium uznania niniejszej Umowy za znaczącą jest fakt, iż jej wartość może przekroczyć 10% kapitałów własnych Kino Polska TV S.A.

Podpisanie niniejszej Umowy stanowi inwestycję w produkcję programów z rodziny FilmBox, co związane jest

z realizacją jednego z celów emisyjnych zawartych w Prospekcie Emisyjnym Kino Polska TV S.A. zatwierdzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 25 lutego 2011 r.

Podstawa prawna: §5 ust. 1 pkt. 3 oraz §9 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r.

w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. Nr184, poz. 1539, z późn. zm.).
Piotr Reisch - Prezes Zarządu
Bogusław Kisielewski - Członek Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »