Reklama

CDPROJEKT (CDR): Zawarcie umowy znaczącej przez podmiot zależny - raport 21

Raport bieżący nr 21/2010
Podstawa prawna:

Reklama

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Spółki OPTIMUS S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 25 maja 2010 roku, powziął informację o zawarciu w dniu 24 maja 2010 roku przez podmiot zależny od Spółki - CD Projekt Sp. z o.o.( "CDP") znaczącej umowy ("Umowa") z Action S.A.

Przedmiotem Umowy jest zorganizowanie sprzedaży Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 2 w wersji polskojęzycznej ("Edycja Kolekcjonerska") do klientów końcowych, w ilości egzemplarzy uzgodnionej przez Strony w Umowie, za pośrednictwem serwisu gram.pl.

Umowa reguluje zasady sprzedaży przez CDP całego nakładu Edycji Kolekcjonerskiej na zasadach wyłączności na rzecz Action S.A. w celu ich dystrybucji do klientów końcowych przez serwis gram.pl.

Strony w Umowie uzgodniły, iż na zasadach określonych w Umowie marża netto z tytułu dystrybucji Edycji Kolekcjonerskiej do klientów końcowych zostanie rozdzielona pomiędzy Stronami.

Szacunkowa wartość sprzedaży Edycji Kolekcjonerskiej przez CDP na rzecz Action S.A. wynosi 1.342.131 PLN netto.

Na mocy postanowień umownych, CDP zobowiązała się do dołożenia starań w celu osiągnięcia kosztów produkcji Edycji Kolekcjonerskiej na poziomie uzgodnionym przez Strony w Umowie. W przypadku gdy koszt produkcji Edycji Kolekcjonerskiej będzie wyższy o 20% od uzgodnionego przez Strony maksymalnego kosztu produkcji, Action S.A. będzie uprawniona do odstąpienia od Umowy na warunkach określonych w Umowie.

Umowa nie zawiera ponadto postanowień określających specyficzne warunki , które odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla danego typu umów, w tym postanowień dotyczących kar umownych.

Kryterium uznania Umowy za znaczącą: Szacunkowa wartość Umowy przekracza 10% kapitałów własnych Spółki.
Wiesław Skrobowski - Prezes Zarządu
Marcin Iwiński - Członek Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: Optimus | Raport bieżący

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »