Reklama

KRVITAMIN (KVT): Zawarcie z Bankiem Millenium S.A. aneksów do umów faktoringu i kredytu obrotowego - raport 2

Raport bieżący nr 2/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 22/2018 w sprawie współpracy z Bankiem Millenium S.A. ("Bank”) oraz raportów wcześniejszych w tym zakresie, Zarząd Krynica Vitamin S.A. ("Spółka”) informuje, iż w dniu 07 marca 2019 r. Spółka podpisała z Bankiem Aneks do umowy faktoringu oraz Aneks do umowy o linię wielowalutową zawartych ze Spółką.

Zgodnie z Aneksem do umowy faktoringu, przyznany Spółce odnawialny limit finansowania wierzytelności obowiązywać będzie w dotychczasowej wysokości przez okres kolejnych dwunastu miesięcy do dnia 9 marca 2020 r.

Reklama

Zgodnie natomiast z Aneksem do umowy o linię wielowalutową, odnawialny limit kredytu obrotowego w rachunku bieżącym w dotychczasowej wysokości obowiązywać będzie przez okres kolejnych 24 miesięcy do dnia 11 marca 2021 r.

Pozostałe istotne warunki ww. umów nie uległy zmianom.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-03-07Piotr CzachorowskiPrezes Zarządu
2019-03-07Agnieszka DonicaCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »