Reklama

FEERUM (FEE): Zawarcie z NCBiR umowy dotyczącej dofinansowania projektu badawczo-rozwojowego - raport 33

Raport bieżący nr 33/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do Raportu Bieżącego 12/2016 z dnia 10 listopada 2016 roku Zarząd FEERUM S.A. (,,Emitent”) informuje, iż w dniu 15 listopada 2017 roku Emitent zawarł z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju ("NCBiR”) umowę, której przedmiotem jest dofinansowanie projektu Emitenta pt. "Lekkie ortotropowe konstrukcje płaszczy stalowych silosów płaskodennych gwarantujące stabilność termiczną i wilgotnościową magazynowania ziarna” ("Projekt”) w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 ("Umowa”).

Reklama

Zgodnie z Umową całkowity koszt realizacji Projektu oraz całkowita kwota wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem wynosi 4.325.679,74 zł. Po spełnieniu warunków wynikających z Umowy, NCBiR zobowiązuje się udzielić Emitentowi dofinansowania w maksymalnej wysokości 2.162.839,87 zł. Dodatkowo, Emitentowi przysługuje prawo do premii za szerokie rozpowszechnianie wyników badań przemysłowych lub prac rozwojowych.

Okres kwalifikowalności kosztów realizacji Projektu rozpoczyna się w dniu 1 listopada 2017 roku i kończy się w dniu złożenia wniosku o płatność końcową, tj. 31 października 2019 roku.

Emitent zobowiązał się do zapewnienia trwałości efektów Projektu przez okres 3 lat od dnia zakończenia realizacji Projektu.

Stosowanie do postanowień Umowy, Emitent jest zobowiązany do przedłożenia NCBiR weksla in blanco z podpisem notarialnie poświadczonym albo złożonym w obecności osoby upoważnionej przez NCBiR w ciągu 14 dni od dnia jej zawarcia.

Pozostałe warunki Umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych w tego typu umowach.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-11-16PIOTR WIELESIKCZŁONEK ZARZĄDU
2017-11-16IRENA DWORZAKGŁÓWNY KSIĘGOWY/PROKURENT

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »