Reklama

MOSTALWAR (MSW): Zawarcie znaczącego aneksu do Umowy - raport 8

Raport bieżący nr 8/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Mostostal Warszawa S.A. po otrzymaniu w dniu dzisiejszym stosownych dokumentów informuje, że Spółka podpisała w dniu 20 stycznia 2010 r. aneks Nr 1 do umowy z Budimex Dromex S.A. z dnia 17 sierpnia 2009 r., dotyczący realizacji kontraktu na budowę Autostrady A1 na odcinku Pyrzowice (z węzłem) - Piekary Śląskie (z węzłem), km 474+350 - km 490 +427 (o którym Emitent informował w Rapocie bieżącym Nr 39/2009).

Reklama

Na podstawie w/w umowy oraz aneksu Budimex S.A. wykona na rzecz Emitenta (Partnera Konsorcjum) roboty o wartości 149,95 mln PLN netto.

Termin zakończenia robót Strony określiły na dzień 31 lipca 2010 r.

Wartość przedmiotowego aneksu przekracza 10% kapitałów własnych Emitenta.
Jarosław Popiołek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »