Reklama

(ELECTUS): Zawarcie znaczącej umowy - raport 31

Raport bieżący nr 31/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Electus S.A. informuje, iż w dniu dzisiejszym Spółka zawarła z Bankiem DnB Nord umowę przelewu wierzytelności Gminy Miejskiej Pabianice.

Strony określiły termin i warunki zapłaty za wierzytelność w kwocie 17,42 mln. zł. Powyższa wartość przekracza 10% kapitałów własnych Emitenta, co stanowi podstawę do uznania informacji o zawarciu umów za informację poufną.

Umowa określa także inne prawa i obowiązki stron związane z wykonaniem umowy, a jej pozostałe warunki nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla danego typu umów.

Reklama

Umowa przewiduje również warunki rozwiązujące, z zaistnieniem których umowa przelewu wierzytelności ulega rozwiązaniu.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone na statutową działalność Spółki.
Wioleta Błochowiak - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »