Reklama

GREENECO (GET): Zawarcie znaczącej umowy - raport 60

Raport bieżący nr 60/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd ANTI S.A. informuje, iż w dniu dzisiejszym Spółka zawarła z Veyron Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umowę dotyczącą obsługi restrukturyzacji zadłużenia ANTI S.A. Umowa przewiduje, że Veyron sp. z o.o. będzie reprezentowała ANTI S.A. w rozmowach z wierzycielami dotyczących ustalenia zasad obsługi długu ANTI S.A., w tym w szczególności, ale nie wyłącznie, w zakresie zasad wykupu obligacji i spłaty pozostałych zobowiązań handlowych Spółki. Umowa została zawarta na okres 2 miesięcy. W zamian za skuteczne przeprowadzenie restrukturyzacji zadłużenia Veyron sp. z o.o. otrzyma wynagrodzenie za sukces (success fee). Zgodnie z umową Veyron Sp. z o.o. zobowiązała się do bieżącego informowania ANTI S.A. o zawieranych porozumieniach restrukturyzacyjnych.
Artur Staykov - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »