Reklama

INSTALKRK (INK): Zawarcie znaczącej umowy - raport 20

Raport bieżący nr 20/2013

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Instal Kraków S.A. informuje, że w dniu 26.04.2013 roku podpisał z Przedsiębiorstwem Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach – Dziedzicach (Zamawiający) Umowę na Modernizację (przebudowę i rozbudowę) oczyszczalni ścieków w Czechowicach-Dziedzicach.

Termin zakończenia realizacji umowy określony został na 15 miesięcy od daty jej zawarcia czyli na dzień 25.07.2014 roku, natomiast wartość umowy wyniosła 43,7 mln zł netto (53,8 mln zł brutto).

Reklama

Zamawiający ma prawo naliczenia kar umownych za niewykonanie lub nienależyte wykonanie przedmiotu zamówienia, za nie usunięcie wad stwierdzonych w Okresie Zgłaszania Wad i w okresie Gwarancji i Rękojmi, z tytułu istnienia w przedmiocie zamówienia wad nie nadających się do usunięcia, za odstąpienie przez Zamawiającego od Umowy z przyczyn nie leżących po stronie Zamawiającego oraz za odstąpienie od Umowy przez Wykonawcę z przyczyn nie leżących po stronie Instal Kraków S.A. W przypadku, gdy kary umowne za opóźnienie nie pokryją szkody, Zamawiający ma prawo żądać odszkodowania na zasadach ogólnych wynikających z Kodeksu cywilnego.

Kryterium uznania umowy za znaczącą była wartość kapitałów własnych emitenta.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2013-04-26Rafał RajtarCzłonek Zarządu
2013-04-26Jan SzybińskiCzłonek Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »