Reklama

PROJPRZEM (PJP): Zawarcie znaczącej umowy - raport 3

Raport bieżący nr 3/2014

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

PROJPRZEM S.A. informuje, że w dniu 24 marca 2014 r. zawarła, jako Generalny Wykonawca, ze spółką Ideal Idea Formad Sp. z o.o. S.K.A. umowę o roboty budowlane, której przedmiotem jest realizacja magazynów wysokiego składowania wraz zapleczem socjalno-biurowym oraz infrastrukturą. Wartość umowy ustalono na kwotę 15.562.666,61 złotych netto. Wartość kontraktu przekracza 10% kapitałów własnych PROJPRZEM S.A.

Strony umowy ustaliły, iż żadna z kar umownych naliczanych PROJPRZEM S.A. za: opóźnienie w realizacji poszczególnych etapów umowy, opóźnienie w realizacji całego zadania inwestycyjnego, za nieterminowe usuwanie wad i usterek oraz nieterminowe przedłożenie gwarancji należytego wykonania, jak również za odstąpienie od umowy nie może przekroczyć 10% wartości umowy netto. Zapłata kar umownych nie wyłącza uprawnienia do dochodzenia roszczeń odszkodowawczych przekraczających wysokość zastrzeżonych kar, poza karami naliczonymi za odstąpienie od umowy, które mogą zostać naliczone maksymalnie do wysokości 10% wartości umowy netto.

Reklama


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-03-25Piotr BabstPrezes ZarząduPiotr Babst
2014-03-25Anna Zarzycka - RzepeckaWiceprezes ZarząduAnna Zarzycka - Rzepecka

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »