Reklama

PROJPRZEM (PJP): Zawarcie znaczącej umowy przez spółkę zależną - raport 21

Raport bieżący nr 21/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

PROJPRZEM Spółka Akcyjna informuje, że w dniu 7.09.2010 roku otrzymała wiadomość, iż Lubuskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PROJPRZEM sp. z o.o. (spółka zależna od PROJPRZEM S.A.) podpisała w dniu 6.09.2010 roku z Firmą ALUMETAL Nowa Sól sp. z o.o. z siedzibą w Kętach umowę, której przedmiotem jest budowa hali produkcyjnej z przynależną infrastrukturą i budynku biurowo - socjalnego "Zakładu przerobu złomu, odpadów aluminiowych i produkcji stopów odlewniczych ALUMETAL" w Nowej Soli na terenie KSSSE. Wartość umowy wynosi 25.500.385,08 złotych netto. Termin rozpoczęcia realizacji umowy ustalono na dzień 7.09.2010 roku natomiast termin zakończenia na dzień 31.05.2011 roku. Strony ustaliły następujące kary umowne: 0,2% wartości umowy za każdy tydzień opóźnienia oraz 0,2% wartości elementu wadliwego za każdy tydzień opóźnienia w usuwaniu usterek po terminie uzgodnionym. Wysokość kar jest ograniczona do 10% wartości umowy. Pozostałe warunki umowne nie odbiegają od standardów rynkowych.

Reklama

Wartość umowy przekracza 10% kapitałów własnych emitenta.
Henryk Chyliński - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »