TRITON (TRI): Zawarcie znaczącej umowy przez spółkę zależną Emitenta - raport 6

Raport bieżący nr 6/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Emitent informuje, że w dniu 15 listopada 2017 roku spółka Triton Winnica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000300000, zawarła z Miastem Stołecznym Warszawa umowę najmu, na podstawie której oddała do korzystania lokal usługowy położony w Warszawie przy ul. Dionizosa 12 o powierzchni 1.311 m2 wraz z 10 miejscami postojowymi, na czas oznaczony od 1 grudnia 2017 r. do 30 sierpnia 2027 r.

Reklama

Triton Winnica sp. z o.o. jest spółką zależną Emitenta.

Miesięczny czynsz najmu wynosi 83.904 zł brutto.

Jeśli wynajmujący nie uzyska pozwolenia na użytkowanie lokalu do dnia 30 listopada 2017 r., czynsz najmu za okres od wydania lokalu najemcy do dnia uzyskania pozwolenia na użytkowania będzie wynosił 50% wartości czynszu, określonego powyżej. Stan taki nie może trwać dłużej niż 30 dni, po upływie tego okresu najemca jest zwolniony z obowiązku płacenia czynszu. W przypadku zwłoki w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie do 30 stycznia 2018 r. najemca jest uprawniony do wypowiedzenia umowy i dochodzenia odszkodowania na zasadach ogólnych.

Jeśli wynajmujący nie uzyska pozwolenia na użytkowanie do 30 grudnia 2017 r. z winy najemcy, najemca zobowiązany jest do płacenia czynszu w pełnej wysokości oraz wynajmujący jest uprawniony do dochodzenia odszkodowania na zasadach ogólnych.

Umowa nie zawiera postanowień dotyczących kar umownych.

Poza powyższym zastrzeżeniem warunki umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Umowa została uznana za znaczącą z uwagi na fakt, iż jej wartość rozumiana jako łączna wartość świadczeń wynikających z tej umowy, określona dla całego okresu jej obowiązywania, przekracza 10% kapitałów własnych Emitenta.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-11-16Magdalena SzmagalskaPrezes Zarządu
2017-11-16Jacek ŁuczakWiceprezes Zarządu

Emitent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »