Reklama

CDRL (CDL): Zawarcie znaczącej umowy z jednostką zależną od Emitenta.

Raport bieżący nr 27/2015

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd CDRL S.A. z siedzibą w Pianowie ("Emitent") informuje, że w dniu 1 grudnia 2015 r. powziął wiadomość o zawarciu przez Emitenta znaczącej umowy z jednostką zależną od Emitenta, tj. Vivo Kids Sp. z o.o., na podstawie wartości pojedynczych transakcji sprzedaży z tym kontrahentem, za okres ostatnich dwunastu miesięcy. Łączna wartość transakcji w tym okresie wyniosła 6.084.894 zł.

Reklama

Współpraca handlowa z podmiotem zależnym, realizowana jest na podstawie pojedynczych zamówień zakupu towarów od Emitenta, które następnie są dystrybuowane do sieci sprzedaży.

Warunki wymiany handlowej z jednostką zależną nie odbiegają od standardowych zasad stosowanych w tego typu umowach i oparte są o standardy rynkowe. Strony nie stosują kar umownych, a realizacja zamówień nie jest uzależniona od spełnienia się warunku.

Powyższa umowa jest znacząca, ponieważ wartość transakcji dokonanych z tą jednostką zależną, przekroczyła 10% wartości kapitałów własnych Emitenta.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-12-02Marek DworczakV-ce Prezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »