Reklama

WOLAINFO (WIN): Zawarcie znaczącej umowy z Polską Telefonią Cyfrową Sp. z o.o. - raport 8

Raport bieżący nr 8/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Wola Info S.A. informuje, iż w dniu 1 marca 2010 roku Spółka podpisała z Polską Telefonią Cyfrową Sp. z o.o. umowę na dostawę sprzętu, licencji, wsparcia dla licencji oraz świadczenie rozszerzonej gwarancji na sprzęt.

Wartość umowy wyniosła: 4 567 543 złotych brutto.

Przedmiotem umowy jest dostarczenie sprzętu, oprogramowania, sprzedaż wsparcia producenta oprogramowania oraz świadczenie przez okres 48 miesięcy rozszerzonej gwarancji na sprzęt.

Reklama

Odpowiedzialność Wola Info S.A. z tytułu umowy ograniczona jest do wartości umowy. W zakresie dopuszczalnym przez przepisy prawa odpowiedzialność Wola Info S.A. ograniczona jest do rzeczywiście poniesionych szkód.

PTC Sp. z o.o. jest uprawnione do dochodzenia odszkodowania przewyższającego zastrzeżone w umowie kary umowne, których maksymalna wysokość nie przekracza:

1) równowartości 10 % wartości umowy za zwłokę w dostawie sprzętu i oprogramowania,

2) równowartości 20 % wartości umowy w przypadku świadczenia rozszerzonej gwarancji na sprzęt.

Zapłata kar umownych nie ogranicza PTC sp. z o.o. dochodzenia odszkodowania na zasadach ogólnych, przy uwzględnieniu ograniczenia odpowiedzialności Wola Info S.A. o którym mowa powyżej.

W pozostałym zakresie umowa nie zawiera zapisów odbiegających od warunków powszechnie stosowanych w tego typu umowach.

Kryterium uznania umowy za znaczącą jest fakt, iż wartość umowy przekracza 10 % wartości kapitałów własnych Wola Info S.A.
Oskar Chejde - Wiceprezes Zarządu Spółki

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »