Reklama

WOLAINFO (WIN): Zawarcie znaczącej umowy z ZUS - raport 73

Raport bieżący nr 73/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Wola Info S.A. iż w dniu 2 grudnia 2010 roku została zawarta umowa z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych na wykonanie dostaw i wdrożenie systemu zarządzania procesami eksploatacyjnymi wraz z licencjami udzielonymi na czas nieokreślony. Umowa została zawarta w związku z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego.

Wartość umowy wynosi: 3 987 862,80 brutto złotych,

Przedmiotem umowy jest wykonanie dostaw i wdrożenie systemu zarządzania procesami eksploatacyjnymi wraz z licencjami udzielonymi na czas nieokreślony oraz świadczenie wsparcia technicznego.

Reklama

Termin wykonania: dostawa i instalacja systemu - 30 dni od daty zawarcia umowy, świadczenie wsparcia technicznego - 12 miesięcy od dnia odbioru systemu.

Płatność za wykonanie umowy nastąpi po protokolarny odbiorze systemu.

Zamawiający ustanowił zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości

5 % wartości umowy brutto.

Zamawiający jest uprawniony do naliczenia kar umownych za opóźnienie w realizacji umowy. W przypadku, gdy szkoda przewyższa wartość zapłaconych kar umownych, Zamawiający jest uprawniony do dochodzenia odszkodowania na zasadach ogólnych.

Umowa przewiduje również karę umowną za odstąpienie w wysokości 20 % wartości umowy brutto.

Wysokość kar umownych naliczanych przez Zamawiającego oraz zakres odpowiedzialności Wykonawcy nie jest ograniczony.

Kryterium uznania umowy za znaczącą jest fakt, iż wartość umowy przekracza 10 % wartości kapitałów własnych Wola Info S.A.
Jaques Record - Prezes Zarządu Spółki

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »