Reklama

POLNORD (PND): Zawiadomienie akcjonariusza o zbyciu akcji Spółki - raport 48

Raport bieżący nr 48/2019

Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd POLNORD SA ("Spółka”) informuje, iż do Spółki wpłynęło od Briarwood Capital Partners LP ("Akcjonariusz”) zawiadomienie, w trybie art. 69 ust 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych ("Ustawa”) o zmniejszeniu przez Akcjonariusza stanu posiadania akcji Spółki poniżej progu 5% ogólnej liczby głosów w Spółce.

Reklama

Akcjonariusz poinformował, iż zmiana udziału nastąpiła na skutek sprzedaży w dniu 8 czerwca 2016r. na rynku regulowanym GPW w Warszawie 5.500 akcji Spółki.

Przed zmianą udziału Akcjonariusz posiadał 1.634.941 akcji, co stanowiło 5,00% udziału w kapitale zakładowym Spółki oraz 5% ogólnej liczby głosów w Spółce.

Po zmianie udziału Akcjonariusz posiadał 1.629.441 akcji co stanowiło 4,98 % udziału w kapitale zakładowym Spółki i 4,98 % ogólnej liczby głosów w Spółce.

Po powyższej transakcji, która zmniejszyła posiadanie akcji poniżej 5% Akcjonariusz zbył pozostałe akcje i obecne nie posiada akcji Spółki.

Ponadto Akcjonariusz oświadczył, że nie istnieją podmioty zależne od Akcjonariusza, które posiadają akcje Spółki, jak również nie ma osób określonych w art. 87 ust. 1 pkt. 3c Ustawy.

Pełna treść przedmiotowego zawiadomienia Akcjonariusza stanowi załącznik do niniejszego raportu.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-11-12Marcin Gomoła Członek Zarządu
2019-11-12Marcin Mosz Członek Zarządu
2019-11-12Jakub Kocjan Członek Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »