Reklama

GETIN (GTN): ZAWIADOMIENIE DOTYCZĄCE UJAWNIENIA STANU POSIADANIA AKCJI GETIN HOLDING S.A. - raport 34

Raport bieżący nr 34/2010
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Getin Holding S.A. (dalej: Emitent) informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał od ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. z siedzibą w Warszawie informację, iż w wyniku transakcji zawartych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, rozliczonych w dniu 15 września 2010 r., ING Otwarty Fundusz Emerytalny (dalej: Fundusz) stał się posiadaczem akcji Emitenta, stanowiących powyżej 5% głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Emitenta.

Reklama

Zgodnie z otrzymaną informacją, przed rozliczeniem wyżej wymienionych transakcji Fundusz posiadał 35 193 621 akcji Emitenta, stanowiących 4,93% jego kapitału zakładowego i był uprawniony do 35 193 621 głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Emitenta, co stanowiło 4,93% ogólnej liczby głosów.

ING PTE poinformował, że w dniu 20 września 2010 r. na rachunku papierów wartościowych Funduszu znajduje się 37 012 911 akcji Emitenta, co stanowi 5,19% jego kapitału zakładowego i uprawnia do 37 012 911 głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Emitenta, co stanowi 5,19% ogólnej liczby głosów.

Podstawa prawna: art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz.U. Nr 184, poz. 1539 z 2005 r. ze zmianami).
Radosław Boniecki - Prezes Zarządu
Katarzyna Beuch - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »