Reklama

KLON (KLN): Zawiadomienie o nabyciu akcji. - raport 13

Raport bieżący nr 13/2018

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd KLON SA ("Spółka” "Emitent”) informuje, że w dniu 20.12.2018r. otrzymał w trybie art. 69 ust. 2 pkt 2) ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, zawiadomienie od spółki MERA SA w Lewinie Brzeskim, iż zmniejszyła liczbę głosów w spółce KLON S.A. o ponad 1% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy w stosunku do posiadanych dotychczas liczby głosów.

Reklama

Zmniejszenie liczby głosów nastąpiło w dniu 19.12.2018r. w drodze zbycia przez MERA S.A. w wyniku umowy cywilnoprawnej 2.000.000 akcji KLON SA, stanowiących 9,5556% kapitału zakładowego, które upoważniają do 2.000.000 głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy KLON S.A., stanowiących 9,5556% ogólnej liczby głosów.

Przed zmianą udziału, MERA S.A. posiadała 14.856.611 akcji KLON S.A., co stanowiło 70,9823% udziału w kapitale zakładowym, które upoważniały do 14.856.611 głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy KLON S.A., co stanowiło 70,9823% ogólnej liczby głosów.

Po zmianie, MERA S.A. posiada 12.856.611 akcji, co stanowi 61,4267% udziału w kapitale zakładowym, które upoważniają do 12.856.611 głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy KLON S.A , co stanowi 61,4267% ogólnej liczby głosów.

Jednocześnie MERA SA poinformował, że, nie występują inne podmioty zależne od niej, które posiadają akcje KLON S.A., nie zawierała żadnych porozumień ani umów, których przedmiotem byłoby przekazanie uprawnień do wykonywania prawa głosu oraz nie posiada instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69b Ustawy o ofercie


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »