Reklama

LETUS (LET): Zawiadomienie o nabyciu akcji przez podmiot powiązany - raport 7

Raport bieżący nr 7/2015

Podstawa Prawna:
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Spółka Letus Capital S.A. z siedzibą w Katowicach ("Emitent”) informuje, że w dniu 25 maja 2015 r. otrzymała zawiadomienie w trybie art. 160 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi od Prokurenta Emitenta dotyczące nabycia przez podmiot powiązany z Prokurentem (podmiot, w którym Prokurent pełni funkcję członka Rady Nadzorczej) akcji Emitenta.

Reklama

Podmiot powiązany z Prokurentem nabył w dniu 19 maja 2015 r., na rynku zorganizowanym, transakcją pakietową pozasesyjną łącznie 2.200.000 akcji po średniej cenie 0,38 zł za jedną akcję.

Prokurent nie wyraził zgody na publikację jego danych osobowych.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-05-25Michał JuraProkurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »