Reklama

CLOUD (CLD): Zawiadomienie o nabyciu akcji przez UX° HOLDING S.C.Sp. - raport 9

Raport bieżący nr 9/2016

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd Cloud Technologies S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 27 lipca 2016 roku Spółka otrzymała zawiadomienie na podstawie art. 69 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzenia instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych z dnia 25 lipca 2005 roku o nabyciu w dniu 20 lipca 2016 roku przez UX° HOLDING S.C.Sp. 350.000 akcji, co stanowi 7,61% kapitału zakładowego Spółki, które uprawniają do oddania 350.000 głosów, co stanowi 7,61% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Reklama

Przed transakcją UX° HOLDING S.C.Sp. nie posiadała akcji Spółki.

Po transakcji UX° HOLDING S.C.Sp. posiada 350.000 akcji, co stanowi 7,61% kapitału zakładowego Spółki, które uprawniają do oddania 350.000 głosów, co stanowi 7,61% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Nie istnieją podmioty zależne od UX° HOLDING S.C.Sp., które posiadałyby akcje Spółki.

Nie występują osoby trzecie, z którymi UX° HOLDING S.C.Sp. miałby zawartą umowę o przekazaniu prawa głosu.

UX° HOLDING S.C.Sp. nie jest posiadaczem instrumentów finansowych, które po upływie terminu zapadalności bezwarunkowo uprawniałyby lub zobowiązywałyby ich posiadacza do nabycia akcji z prawami głosu wyemitowanych przez Spółkę.

UX° HOLDING S.C.Sp. nie jest posiadaczem instrumentów finansowych, które odnoszą się do akcji Spółki w sposób pośredni lub bezpośredni i mają skutki ekonomiczne podobne do skutków instrumentów finansowych określonych w zdaniu poprzednim.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-07-27Piotr Prajsnar Prezes Zarządu

Emitent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »