Reklama

TAURONPE (TPE): Zawiadomienie o nabyciu akcji TAURON Polska Energia S.A. przez osobę blisko związaną z członkiem Rady Nadzorczej TAURON Polska Energia S.A. - raport 35

Raport bieżący nr 35/2011
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd TAURON Polska Energia S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 7 czerwca 2011 r. Spółka otrzymała zawiadomienie w trybie art. 160 ustawy o obrocie od członka Rady Nadzorczej Spółki. Zawiadomienie dotyczy kupna 3.500 akcji Spółki przez osobę blisko związaną z członkiem Rady Nadzorczej Spółki. Transakcje zostały zawarte na rynku regulowanym w trybie sesji zwykłej. Poniżej przekazujemy szczegółowe informacje dotyczące zawartych transakcji: 31 maja 2011 r. - nabycie 1.999 akcji Spółki po średniej cenie 6,57 zł za akcję, 1 czerwca 2011 r. - nabycie 1.501 akcji Spółki po cenie 6,57 zł za akcję.
Dariusz Lubera - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »