Reklama

PFH (PFH): Zawiadomienie o nabyciu pakietu akcji Emitenta - raport 1

Raport bieżący nr 1/2015

Podstawa Prawna: Inne uregulowania
Zgodnie z art. 77 ust. 7 oraz art. 69 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, Polski Funduszu Hipoteczny S.A. informuje, iż w dniu 20.04.2015 r. do siedziby Spółki wpłynęło zawiadomienie od SATURN Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. działającego w imieniu Sputnik 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych (dalej Akcjonariusz), że na skutek ogłoszonego w dniu 18.02.2015 r.

Reklama

w trybie art. 74 ust. 1 oraz art. 91 ust. 6 Ustawy o ofercie, wezwania do zapisywania się na sprzedaż wszystkich pozostałych akcji, Akcjonariusz nabył 3.159 akcji Polskiego Funduszu Hipotecznego S.A., co stanowi 0,06% udziału w kapitale zakładowym Spółki, na które przysługuje 3.159 głosów, co stanowi 0,06% udziału w

ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Przed wezwaniem Akcjonariusz posiadał 5.396.712 akcji Polskiego Funduszu Hipotecznego S.A., co stanowiło 99,79% udziału w kapitale zakładowym Spółki, na które przysługiwało 5.396.712 głosów, co stanowiło 99,79% udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Po wezwaniu Akcjonariusz posiada 5.399.871 akcji Polskiego Funduszu Hipotecznego S.A., co stanowi 99,84% udziału w kapitale zakładowym Spółki, na które przysługuje 5.399.871 głosów, co stanowiło 99,84% udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Podstawa prawna: par. 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-04-22Adam NocońPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »