FOTA (FOT): Zawiadomienie o powołaniu osoby zarządzającej - raport 21

Raport bieżący nr 21/2013

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Spółki FOTA S.A. (Emitent) informuje, że Rada Nadzorcza powołała dzisiaj Pana Jakuba Fota na wiceprezesa zarządu FOTA S.A.

Pan Jakub Fota jest absolwentem Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni gdzie w 2012 roku otrzymał licencjat z zarządzania. Zawodowo od lat związany jest z FOTA S.A. pracując kolejno na stanowisku przedstawiciela handlowego, pracownika kontroli wewnętrznej, a od stycznia 2013 roku odpowiedzialny jest za rozwój sprzedaży za pośrednictwem nowych kanałów dystrybucyjnych. Od 2 kwietnia 2013 roku do dzisiaj pełnił funkcję członka zarządu FOTA S.A. W latach 2003 – 2009 był członkiem Rady Nadzorczej FOTA S.A. W latach 2008 - 2011 był udziałowcem spółki Future Mind Sp. z o.o. w Warszawie i jednocześnie członkiem zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż. W latach 2009-2011 był członkiem zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż w spółce eLOT Sp. z o.o. w Warszawie. Pan Jakub Fota był uczestnikiem licznych szkoleń z zakresu zarządzania, marketingu, motywacji. Biegle posługuje się językiem angielskim. Pan Jakub Fota prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą STREFA Jakub Fota z siedzibą w Sopocie. Działalność ta nie jest konkurencyjna do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta.

Reklama

Pan Jakub Fota jest synem Pana Bogdana Fota i Pani Lucyny Fota, którzy łącznie posiadają 69% akcji Emitenta.

Pan Jakub Fota nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS, nie jest wspólnikiem konkurencyjnej w stosunku do Emitenta spółki cywilnej lub spółki osobowej, nie jest członkiem organu konkurencyjnej w stosunku do Emitenta spółki kapitałowej lub innej osoby prawnej.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2013-06-24Paweł GizickiPrezes Zarządu
2013-06-24Jakub FotaWiceprezes Zarządu

Emitent
Dowiedz się więcej na temat: powołania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »