Reklama

TLTENNIS (TLT): Zawiadomienie o przekroczeniu 10 proc. ogólnej liczby głosów na WZA ComPress SA - raport 8

Raport bieżący nr 8/2012
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd ComPress SA informuje, iż 02.04.2012 roku przesłano do siedziby Emitenta faksem zawiadomienie, podpisane przez Pana Roberta Krassowskiego, Prezesa Zarządu ALKOR TRADE Sp. z o.o., iż ALKOR TRADE Sp. z o.o. wraz z porozumieniem w wyniku zawartych transakcji oraz przystąpienia do porozumienia kolejnej osoby fizycznej stali się posiadaczami 505.807 akcji ComPress S.A., co stanowi 10,12 proc. udział w kapitale akcyjnym Emitenta i jednocześnie ogólnej liczbie głosów na WZA.

Reklama

ALKOR TRADE Sp. z o.o. wraz z porozumieniem nie wyklucza w perspektywie najbliższych 12 miesięcy dalszego zwiększania ilości posiadanych akcji Emitenta w zależności od rozwoju sytuacji rynkowej i ekonomicznej oraz w związku z planowanym rozwojem ComPress SA.
Bogdan Biniszewski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »