Reklama

SKYLINE (SKL): Zawiadomienie o przekroczeniu 5% ogólnej liczby głosów - raport 4

Raport bieżący nr 4/2010
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd Skyline Investment S.A. ("Spółka") informuje, iż dnia 11 maja 2010 r. otrzymał od IPOPEMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. zawiadomienie, iż w wyniku nabycia przez fundusze inwestycyjne zarządzane przez IPOPEMA TFI w dniu 04 maja 2010 r. akcji Spółki, udział funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez IPOPEMA TFI w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki przekroczył próg 5%.

Przed ww nabyciem akcji Spółki, fundusze inwestycyjne zarządzane przez IPOPEMA TFI posiadały łącznie 398 146 akcji, stanowiących 3,98% kapitału zakładowego Spółki, dających 398 146 głosów, co stanowiło 3,98% w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Reklama

Na dzień zawiadomienia fundusze inwestycyjne zarządzane przez IPOPEMA TFI posiadają łącznie 516 372 akcji Spółki, co stanowi 5,16% kapitału zakładowego Spółki i daje 516 372 głosów oraz 5,16% w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.
Jerzy Rey - Prezes Zarzadu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »