Reklama

NETMEDIA (NEM): Zawiadomienie o stanie posiadania akcji NETMEDIA S.A. - raport 3

Raport bieżący nr 3/2010
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd NETMEDIA S.A. informuje, że w dniu 21 stycznia 2010 roku otrzymał zawiadomienie na podstawie art. 69 ust.1 pkt 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, od Pana Marcina Kłopocińskiego, który poinformował, że w wyniku dokonanej w dniu 19 stycznia 2010 roku na rynku regulowanym pozasesyjnej transakcji sprzedaży 500.000 akcji NETMEDIA S.A. zmniejszył zaangażowanie poniżej progu 5% w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu NETMEDIA S.A.

Reklama

Przed ww. transakcją Pan Marcin Kłopociński posiadał 608.000 akcji NETMEDIA S.A., co stanowiło 5,004% udziału w kapitale zakładowym oraz w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu NETMEDIA S.A.

Po ww. transakcji Pan Marcin Kłopociński posiada 108.000 akcji NETMEDIA S.A., co stanowi 0,89% udziału w kapitale zakładowym oraz w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu NETMEDIA S.A.

Pan Marcin Kłopociński poinformował również, iż żaden jego podmiot zależny nie posiada akcji NETMEDIA S.A.
Michał Pszczoła - Wiceprezes

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »