Reklama

KANIA (KAN): Zawiadomienie o transakcjach na akcjach dokonanych przez Członka Rady Nadzorczej Spółki - raport 22

Raport bieżący nr 22/2013

Podstawa Prawna:
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd Zakładów Mięsnych Henryk Kania S.A. (dalej "Spółka”) zawiadamia, że w dniu 10 czerwca 2013 roku wpłynęła do Spółki, w trybie art. 160 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi, informacja Pana Dariusza Malirza (Członek Rady Nadzorczej Spółki) o zawartych przez niego transakcjach na akcjach Spółki.

Z przedmiotowej informacji wynika, że Dariusz Malirz (Członek Rady Nadzorczej Spółki) w dniu 10 czerwca 2013 r., na rynku regulowanym, w ramach transakcji sesyjnych zwykłych, nabył 7.767 akcji Spółki po cenie 2,37 zł za jedną akcję.

Reklama

Transakcja została zawarta na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Informacja została sporządzona w Katowicach, w dniu 10 czerwca 2013 r.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2013-06-10Henryk KaniaPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »