Reklama

NETMEDIA (NEM): Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu MSZ - raport 9

Raport bieżący nr 9/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd NETMEDIA S.A. informuje, że w dniu wczorajszym tj. 6 czerwca 2011 r. powziął od swojego podmiotu zależnego - NETMEDIA BUSINESS TRAVEL Spółka z o.o. w Warszawie (zwanej dalej "NBT"), informację o wynikach postępowania przetargowego nr BPZP/752/74/2011, prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, na Kompleksową obsługę podróży pracowników MSZ oraz osób towarzyszących.

Zgodnie z otrzymaną informacją oferta złożona przez NBT została uznana za najkorzystniejszą.

Reklama

Po zakończeniu postępowania przetargowego, w terminie wskazanym w art. 94 ustawy Prawo zamówień publicznych, zamawiający zobowiązany jest do zawarcia ze Spółką umowy o świadczenie usług objętych postępowaniem przetargowym.

Szacowana przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych wartość zamówienia wyniesie 76 mln zł w okresie 48 miesięcy. Więcej szczegółów Zarząd NETMEDIA S.A. przekaże po podpisaniu umowy.
Andrzej Wierzba - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »